Základní specifikace

Myčky na černé nádobí od společnosti Silanos jsou ideální pro náročnou kuchyňskou službu, kde je potřeba umýt velké množství hrnců, pánví a jiného kuchyňského náčiní. Tyto výkonné a spolehlivé jednotky jsou navrženy tak, aby vyhovovaly vašim potřebám a byly schopny zvládnout velké množství nádobí v krátkém čase. Z kvalitních materiálů a široké škály funkcí je z nich ideální řešení pro jakoukoli kuchyň.

Výhody myček na černé nádobí Silanos

Myčky na černé nádobí Silanos nabízí mnoho výhod, včetně vysoké odolnosti a spolehlivosti díky dvoustěnnému provedení, které snižuje hladinu hluku a tepelné ztráty. Tyto myčky jsou také šetrné k životnímu prostředí a vaší peněžence díky funkcím, jako je stand-by režim pro úsporu energie a automatický systém čištění komory po celodenním provozu.

Technická specifikace

Myčky na černé nádobí Silanos jsou vybaveny pokročilou technologií, jako je revoluční "sekvenční" systém oplachu, který zvyšuje mechanické účinky oplachu a snižuje spotřebu vody, detergentu až o 50% CO2 a elektrické energie. Snadné elektronické ovládání s LCD displejem EVO2 s funkcí automatického startu při uzavření zákrytu a vysoce účinné mycí čerpadlo zajišťuje dostatečný výkon pro mycí a oplachová rotační ramena.

Doporučení pro výběr

Při výběru myčky na černé nádobí Silanos je důležité zvážit několik faktorů, včetně objemu nádobí, který je potřeba umýt, a rychlosti, kterou potřebujete. Různé modely myček na černé nádobí Silanos nabízejí různé výkony a rychlosti mytí, takže si můžete vybrat model, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám a požadavkům.

Vybrané produkty

Silanos nabízí řadu myček na černé nádobí. Mezi nimi je například model VS P57-42N-DS s odpadovým čerpadlem, který má dvouplášťové provedení a dokáže umýt až 60 košů za hodinu. Dalším modelem je VS P57-62N-DS, který má také dvouplášťové provedení a je vybaven výkonným bojlerem 10 kW. Model VS P67-86N-DS se může pochlubit velkou úložnou výškou 860 mm a mycím čerpadlem o výkonu 3200 W. Největší z nabízených modelů, VS P109-86N-D, má rozměr koše 615 x 1150 mm a dokáže umýt až 20 košů za hodinu. Vyberte si z široké nabídky myček na černé nádobí Silanos ten správný model pro vaše potřeby.